Chlumec n. C./RMSK Cidlina B - SK Jičín 2:4 (0:2)

sestava:

Kubíček, Vávra, Moravec, Frýba, Kopecký, Spurný, Joska, Zeman, Kudlík, Gaubmann, Babák ( Nešněra, Štěrba, Vejvoda )

branky: Kudlík 3x, Spurný

Za velmi chladného počasí sehráli svůj třetí zápas ve finálové skupině KP SŽ naši kluci proti Chlumci na hřišti v Klamoši, které neslo známky klasického venkovského hřiště. Nerovný terén našemu ani domácímu týmu moc nevyhovoval, tudíž toto utkání nepřineslo moc líbivé kopané. Poločasové vedení 2:0 bylo vyústěním naší převahy. O přestávce kluky nabádáme k pozornosti, domácí nemají co ztratit a tak do toho budou šlapat. Ovšem naše dobré napadání domácí rozehry přetavíme ve dvě branky v domácí síti. Před koncem zápasu povolíme v koncentraci a domácí snižují na 2:4. Odvážíme 3 body, myslím zcela zaslouženě????. Příští zápas sehrajeme doma proti SK Sparta Úpice/TJ Baník Rtyně v sobotu 27.4. od 11:00.

13.4.2024

SK Jičín – FK Vysoká n. L./FC Nový HK 2:1 (1:1)

Sestava:

Kubíček, Vávra, Moravec, Frýba, Spurný, Babák, Zeman, Joska, Ondráček, Gaubmann, Kudlík

(Vejvoda, Hrdý, Filip)

Na jičínském „pažitu“ se nehrál oboustranně moc pohledný fotbal. Museli jsme uzpůsobit naší kombinační hru kterou chceme praktikovat kvalitě hrací plochy. Poměrně brzy jsme inkasovaly, ale kluci se dokázali oklepat a věděli, že jejich chvíle přijde. Trpělivě jsme vyčkávali a míč měli převážně na svých kopačkách. Odměna přišla po rohovém kopu, kdy zcela nebráněný Pavel Kudlík uklízí hlavičkou míč do brány ????. V druhém poločase jsme přidali druhou branku, kdy se prokličkoval opět Pavel Kudlík kolem několika soupeřů a z 20 m přehazuje gólmana ????????????. V závěru se soupeř snažil o vyrovnání, ale naše obrana pevně odolávala ????????.

Dnes nám soupeř ukázal, na čem potřebujeme zapracovat a tj. bránění rohových kopů.

Celé mužstvo chválím za bojovnost ????????, které bylo opravdu hodně potřeba proti houževnatému soupeři.

Děkuji za pomoc hráčům z mladšího ročníku a podpoře diváků ????.

Další zápas sehrajeme v sobotu 20.4. od 10:00 v Klamoši proti FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina B

23.3.2024

SK Jičín – SK Třebechovice pod Orebem 9:0 (5:0)

Sestava:

Kubíček, Vávra, Frýba, Moravec, Spurný, Kudlík, Zeman, Joska, Ondráček, Gaubmann, Štěrba ( Babák, Nešněra, Hrdý )

Branky:

Štěrba 3x, Vávra 2x, Kudlík 2x, Zeman, Joska

Vyšel nám úspěšný start v jarní části soutěže ????⚽️! I když jsme měli problémy v prvních 20 minutách, je skvělé, že jsme se dokázali vzchopit a zlepšit svou hru ????. Vstřelení branky z pokutového kopu nám pomohlo získat potřebné sebevědomí.

Udržet soupeře bezbrankovým výsledkem je vždy skvělé, což ukazuje na pevnou obranu a dobře organizovaný tým. Nicméně je důležité, pracovat na zlepšení myšlenky a klidu při práci s míčem, abychom mohli dosáhnout ještě lepších výsledků v budoucích zápasech .

Na další zápas si musíme počkat až na 13.4. kdy doma přivítáme od 14:00 FK Vysoká n.L./FC Nový HK

17.3.2024

SK Jičín – FK Bohemia Poděbrady 2:3

V kombinované sestavě s hráči z mladšího ročníku jsme sehráli poslední přípravné utkání před jarní částí sezony. Utkání bylo víceméně vyrovnané a slušela by mu spíše remíza. Soupeř stejně tak jako my dokázal dobře kombinovat, ale většina akcí na obou stranách končila na vápně. Pro mladší kluky to byla dobrá zkouška a viděli co je očekává od příští sezony.

V sobotu 23.3. od 9:00 sehrajeme MU doma na UMT proti Třebechovicím pod Orebem

3.3.2024

SK Jičín - Spartak Rychnov nad Kněžnou 5:2 (4:0)

Sestava:

Kubíček, Novotný, Moravec, Frýba, Spurný, Babák, Joska, Kudlík, Ondráček, Gaubmann, Štěrba ( Vejvoda, Zeman, Nešněra )

Branky: Gaubmann, Babák, Joska, Zeman, vlastní

V krásném areálu Slavie HK jsme sehráli finále zimního poháru. Hlavně v prvním poločase jsme hráli velice pohledný fotbal ???? vzadu zodpovědně a směrem dopředu jsme předváděli pěkné akce. Dokázali jsme 4x skórovat po povedených kombinacích ⚽. Soupeř nás také ohrozil, ale buď při nás stalo štěstí nebo nás podržel gólman Lukáš Kubíček z mladšího ročníku. Druhý poločas nás soupeř více zatlačil a dokázal dát 3 góly, 2 nám a 1 do své brány tzn., že vítězíme 5:2 a vezeme pohár pro SK Jičín ????????. Dneska zasloužené vítězství opět po skvělém týmovém výkonu⚽????????????.

Děkujeme početné skupince jičínských fanoušků za skvělou podporu????????????.

24.2.

FC Vrchlabí - SK Jičín 0:3 (0:2)

Sestava: Kubíček, Vávra, Frýba, Moravec, Spurný, Babák, Joska, Kudlík, Ondráček, Gaubmann, Štěrba ( Nešněra, Vejvoda, Jiránek )

Branky : Kudlík 2x, Vávra

Dnes jsme sehráli semifinále zimního poháru se silným neoblíbeným soupeřem Vrchlabí. Celý zápas si troufám říct, že jsme byli lepším týmem s větší touhou po vítězství????????. Kluci makali na hranici svých možností???? a skvělým týmovým výkonem ???? jsme soupeře takřka nepustili do větších příležitostí a sami dokázali 3x skórovat. Poděkování patří všem hráčům a rodičům ????????????.

V týdnu se nám zranil gólman Tomáš Kopecký, čímž mu přeji brzké uzdravení.

Finále zimního poháru sehrajeme v neděli 3.3. od 14:00 na UMT Slavia HK proti Rychnovu nad Kněžnou

17.2.

SK Jičín – SK Kosmonosy 1:8 (0:4)

V sobotu jsme nastoupili v oslabené sestavě proti kvalitnímu soupeři, což se podepsalo na naší hře i celkovém výsledku. Museli jsme tým doplnit o 4 hráče z mladšího ročníku za což jim děkuji ????, kdežto soupeř přijel cca s 20ti hráči. V tomto směru jsem jim velmi záviděl. Celé utkání soupeř jasně dominoval a my jsme si dokázali vytvořit minimum šancí.

Další zápas sehrajeme v rámci zimního poháru v sobotu od 12:00 ve Vrchlabí.

10.2.2924

Starší žáci U15

SK Jičín - FK Jablonec U14 2:2

Sestava: Kopecký, Vávra, Moravec, Frýba, Spurný, Vejvoda, Joska, Kudlík, Babák, Gaubmann, Štěrba ( Nešněra, Šrajer )

Branky: Spurný, Gaubmann

Za krásného sobotního dopoledne jsme sehráli další PU s kvalitním soupeřem FK Jablonec U14. Soupeř byl velice kvalitní jak po technické stránce, tak fyzické a my měli v nohách těžký čtvrteční zápas, ale chválím kluky, jak makali po celé utkání????????. K vidění byl kvalitní fotbal z obou stran ????????, akorát nám dnes chybělo asi trochu štěstíčka???? v proměňováni brankových příležitostí⚽️.

Další zápas sehrajeme v sobotu od 12 hod proti SK Kosmonosy

8.2.2024

SK Jičín - FK Pardubice U15 dívky 9:1

Dnes jsme sehráli za deštivého počasí PU s Pardubicemi U15 dívky ⚽️. Zápas skončil výsledkem 9:1 ????, ale ač tomu výsledek neodpovídá, tak holky předvedli velice povedený výkon ????. Ukázali nám jak má vypadat organizovaný presink. Další zápas sehrajeme v sobotu od 10:00 proti FK Jablonec U14 ????????.

sestava: Kopecký, Vávra, Moravec, Frýba, Spurný, Nešněra, Joska, Kudlík, Vejvoda, Štěrba, Gaubmann ( Babák )

branky: Štěrba 3x, Gaubmann 2x, Kudlík 2x, Babák 1x, Vejvoda 1x

27.1.2024

SK Jičín – FK Železný Brod 6:1 (3:0)

sestava:

Kubíček, Vávra, Frýba, Kudlík, Spurný, Babák, Cvrček, Joska, Nešněra, Gaubmann, Štěrba ( Hrdý, Filip )

Branky: Gaubmann 2x, Babák, Nešněra, Spurný, Kudlík

Dokázali jsme navázat na čtvrteční zápas a předvedli velmi kvalitní výkon ????????????. Naše hra na míči měla opět velkou kvalitu⚽️, ale je škoda spousty dalších šancí, které jsme nedokázali proměnit v branku.

Další zápas sehrajeme 3.2. od 12:00 proti FK Bohemia Poděbrady

25.1.2024

SK Jičín - FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina B 5:1 (2:1)

V rámci zimního poháru jsme sehráli velice povedené utkání ⚽️. Celý zápas se odehrával ve svižném tempu, ke kterému přispěl i soupeř svoji kvalitou.

Chválím všechny hráče za to co předvedli na hřišti ????????????. V této fázi přípravy to bylo ohromující tempo ????⚽️.

Opět děkuji hráčům z mladšího ročníku za skvělou výpomoc ????????

20.1.2024

PU SK Jičín  - VTJ Rapid Liberec 13:0 (5:0)

Za slunečného sobotního dne, jsme na jičínské umělce sehráli první přátelské utkání proti Rapidu Liberec. Situace před zápasem se nevyvíjela nejlépe a tímto děkuji hráčům, kteří nás doplnili. Od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude udávat tempo a bylo jen otázkou skóre, jak zápas dopadne. Zápas svůj účel splnil a konečný výsledek 13:0 velmi potěšil ⚽️???? . Doufám, že jsme na správné cestě a budeme pokračovat stejně i nadále ????????.

Další zápas nás čeká v sobotu ve 12:00 proti Železnému Brodu.

9.12.2023

Halový turnaj Zákupy u České Lípy

Letošní ročník jsme zakončili halovým turnajem v Zákupech a obsadili fantastické 2. místo ????????????????. Kluci po celý turnaj dřeli, hráli kombinační fotbal. Naše první porážka přišla ve finále, kde jsme nebyli horším týmem. Chtěl bych poděkovat všem rodičům a fanouškům za podporu po celý rok????????⚽️.

Zhodnocení podzimní části soutěže.

Z 12 odehraných zápasů máme 11 výher a 1 porážku se skóre 81:22, což je v průměru 6,75 ⚽️ gólu na zápas. Nejlepšími střelci týmu jsou Ondřej Štěrba ????a Adam Gaubmann ???? shodně se 13 góly a následuje Pavel Kudlík ???? s 10 góly. Jediná porážka přišla od suveréna soutěže Vrchlabí, kam jsme odcestovali v oslabené sestavě doplněné mladšími hráči. Trénujeme 3x týdně ⚽️v početné sestavě, a to se také přenáší do zápasů. Jsme velmi dobře fyzicky připraveni a pokud nám terén dovolil, tak kluci předváděli pohledný kombinační fotbal. Doufám, že v jarní části navážeme na velmi povedený podzim ????⚽️????.

Přestože podzimní sezóna skončila, tak nepřestáváme 2x týdně trénovat a máme domluvené přátelská utkání (turnaj v Turnově, PU RMSK Cidlina U13, PU Ruprechtice, hal. turnaj v Zákupech). Přípravu na jarní část zahájíme začátkem ledna a první PU utkání sehrajeme 20.1. proti Rapidu LBC

18.11.2023

Miniturnaj v Turnově

Dnes jsme sehráli 3 utkání hraná 1x40 minut. První zápas proti domácímu Turnovu byl zcela v naší režií a bylo otázkou skóre, jak zápas skončí. Nakonec vyhráváme 5:0 ????. Druhý zápas proti Sportingu MB byl z naší strany přehlídkou v zahazování šancí. Soupeř hrozil z rychlých brejků, my neproměňujeme penaltu a mnoho dalších 100% šancí. Nakonec si Sporting střílí vlastní gól, kdy si sráží do vlastní branky střílený centr, a tak zápas končí 1:0 ????. Poslední zápas proti Spartaku Kutná Hora byl velice vyrovnaný a hodně soubojový. Konečný výsledek 1:1 je spravedlivý pro obě strany ????.

Děkuji hráčům z mladšího ročníku za pomoc a chválím všechny kluky za přístup a herní kvalitu ve všech zápasech ????⚽️????.

Další zápas sehrajeme v úterý 21.11. od 17 hodin na domácí půdě proti RMSK Cidlině U13

11.11.2023

TJ Jiskra Hořice – SK Jičín 1:8 (1:5)

K poslednímu podzimnímu utkání jsme nastoupili v krásném areálu na nádherné trávě v Hořicích. Celé utkání jsme byli lepším týmem, i když soupeř měl taky několik povedených pasáží. Vypíchnul bych vstup do druhého poločasu, kdy během prvních dvou minut střílíme 2 góly po pěkných kombinacích ????⚽️????.

Chválím kluky za druhý poločas, kde jsme si o pauze něco řekli a bylo to vidět na hřišti ????.

V sobotu 18.11. zajíždíme na miniturnaj do Turnova, kde našimi soupeři budou domácí Turnov, Sporting MB a Kutná Hora

4.11.2023

SK Jičín - FK Vysoká n.L./FC Nový HK 2:0 (0:0)

V dnešním zápase jsme se postavili těžkému soupeři. Už od začátku bylo jasné, že nás čeká vyrovnaný boj na hřišti. ⚽????

První poločas přinesl spoustu námahy, ale bohužel jsme nedokázali proměnit své šance. Míč byl sice převážně na našich kopačkách, ale soupeřova obrana byla pevná. ????

Ve druhém poločase kluci neztratili odhodlání a začali hrát s ještě větší intenzitou. ⏫ V 73. minutě nás poslal do vedení Pavel Kudlík po krásné individuální akci. Tím ale náš hlad po vítězství neskončil. ⚽???? V 79. minutě Adam Gaubmann přidal druhý gól, kdy posílá odražený balón do branky. ????????

Děkujeme našim hráčům za jejich výkon a za to, že zvládli udržet vysoké tempo až do konce zápasu, i když finální nahrávky nebyly vždy ideální. ⏱️ Soupeř byl kvalitní a důrazný, ale i neposlušný, jak na hřišti, tak i v hledišti. ????‍♂️????

V sobotu máme před sebou poslední utkání podzimní části sezóny v Hořicích. Doufáme, že se nám podaří zakončit podzim vítězstvím! ????????

#SKJicin #U15 #Fotbal #Vitezstvi #Bojovnici #PosledniUtkaniPodzimu ⚽????????

21.10.2023  ·

U15 – SK Jičín vs. FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina B 3:1 (3:0) ????⚽️

V krásném sobotním dopoledni jsme předvedli skvělý výkon na umělém trávníku. Po dlouhé době jsme se střetli s technicky zdatným soupeřem, který nechtěl jen bránit.

Zápas jsme začali velmi dobře, když jsme se v 2. minutě dostali do vedení po krásné akci. Hra byla vyrovnaná, ale do poločasu jsme přidali další 2 nádherné góly. ⚽⚽⚽

Ve druhém poločase jsme si vytvořili několik slibných akcí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit v branky. Soupeř dokázal snížit pouze z pokutového kopu.

Dnešní soupeř nám ukázal několik mezí v obranné fázi, ale musím pochválit náš tým za jejich přístup. Nastoupili jsme jen s 12 hráči, ale ukázali jsme, že jsme dobře fyzicky připraveni.

Díky Natálii z mladšího ročníku za výpomoc! ????⚽️ #U15 #SKJičín #FotbalovýZápas #Výhra ????????

8.10.2023

TJ Sokol Malšova Lhota - SK Jičín 0:8 (0:4)

U15 SŽ vyrazili ke svému víkendovému utkání do Malšovy Lhoty. ????️⚽

Postavení v tabulce nás předurčovalo do role favorita a kluci na kvalitním trávníku od začátku tuto roli plně potvrdili. ???? Poločasové vedení 4:0 bylo jasným důkazem naší převahy.

I když jsme v druhé půli na chvilku ztratili koncentraci, naše obrana byla pevná, a tak jsme nedovolili domácím snížit. Navíc jsme přidali další čtyři branky. Výhra 8:0 je zasloužená, stále držíme druhou příčku v tabulce za zatím neporaženým Vrchlabím. Jedeme dál!!! ????????

#Fotbal #U15 #Převaha #Výhra #DržímePříčku

1.10.2023

SK Jičín – TJ Dvůr Králové/TJ Sokol Bílá Třemešná 19:0 (9:0) ⚽????

Na jičínském „pažitu‘‘ jsme sehráli zápas podobný Žacléři. Soupeř v podstatě za celý zápas neohrozil naši branku. Kluci si s chutí zastříleli a předvedli pěkné akce s gólovým zakončením. ????⚽

Kluky chválím, že zápas odmakali od začátku do konce a nepolevili a chtěli hrát, což se promítlo v konečném skóre 19:0. ????????

Příští zápas sehrajeme v neděli 8.10. v Malšově Lhotě. ????️⚽

#Fotbal #Vítězství #SkvělýVýkon #MladíTalentovaní #JičínU15

28.9.2023

TJ Baník Žacléř – SK Jičín 0:10 (0:4) ⚽????

Za krásného svátečního dne jsme sehráli jednoznačné utkání v Žacléři. ☀️ Od začátku bylo jasné, že bude jen otázka skóre, jak zápas dopadne. ⚽

Po zranění prstu se do brány postavil opět Tomáš a soupeř si byl toho zřejmě vědom, tak raději šetřil našeho brankáře. ???? Výsledek zápasu mohl být pro soupeře klidně krutější, protože kluci zahodili mnoho dalších slibných příležitostí. ????⚽

#Fotbal #Vítězství #MladíTalentovaní #SkvělýTým #HrdíNaKluky

23.9.2023

FK Jaroměř - SK Jičín 0:11 (0:5)

Skvělý výkon, kluci U15 SŽ! ????⚽️

Nejenže jsme drželi tempo s neporaženým týmem, ale zároveň jsme ho porazili s výsledkem 11:0! To je úžasné! ????

Celý týden jsme tvrdě pracovali na tréninku a naše úsilí se jasně projevilo na hřišti. Aktivní napadání po ztrátě míče, nabízení se do volných prostorů a kvalitní defenziva - to jsou klíčové prvky fotbalu, a zdá se, že jsme je předvedli na výbornou.

Zatímco v prvním poločase jsme vedli 5:0, druhý poločas byl ještě úžasnější, kdy jsme přidali dalších 6 branek. To je skvělý týmový výkon a nesmírně pozitivní zpráva pro naše sebevědomí.

Důležité je, že zůstaneme pokorní a budeme pokračovat v tvrdé práci. Ve čtvrtek máme další zápas v Žacléři, a v neděli doma hostíme Dvůr Králové. Držíme palce a jedeme dál, kluci! ????⚽️ #U15 #Fotbal #Bojovnost #Vítězství

16.9.2023

Naše tým se postavil SK Sparta Úpice/TJ Baník Rtyně a dokázal si odvést výhru 6:2 (2:0). Začátek zápasu byl výborný - už ve 3. minutě jsme se dostali do vedení po pěkné akci. I když se nám do konce prvního poločasu nedařila kombinace, měli jsme spoustu brankových příležitostí. Bohužel jsme některé šance zahodili nebo je výborně zneškodnila brankářka soupeře. Nakonec jsme do šaten odcházeli s vedením 2:0.

Druhý poločas jsme zahájili skvěle a během dvou minut jsme přidali další dvě branky, čímž jsme si vytvořili pohodlný náskok 4:0. I když soupeř dokázal snížit, naše vedení bylo pevné, a tak jsme si odnesli zasloužené vítězství 6:2.

Hodně neproměněných šancí bylo naší slabší stránkou, ale i přesto jsme podali skvělý výkon. Velký dík patří také výkonu hostující brankářky. ????⚽️ #StaršíŽáciU15 #Fotbal #Výhra

9.9.2023

1.FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka – SK Jičín 2:6 (1:3)

Za slunečného počasí na dobře připraveném hřišti jsme sehráli jedno z naších nejlepších utkání v probíhající sezóně????. Před samotným zápasem jsme však řešili post brankáře. Nakonec vzal na sebe odpovědnost Jonáš a zachytal velmi dobře, kdy nás několikrát svými včasnými výběhy podržel????. Nám se tentokrát dařila kombinace, a i když jsme prohrávali 1:0, tak jsme neustoupili od naší hry a skóre zápasu otočili do poločasu. V druhém poločase soupeř dokázal snížit na 3:2, ale ihned vzápětí si vstřelil vlastní gól. Poté vstřelíme ještě 2 pěkné góly⚽️.

Dnešní zápas jsme předvedli, jak má vypadat kolektivní výkon, kdy dobrým napadáním a agresivitou jsme udávali tempo zápasu. Děkuji Jonášovi, že se postavil do branky ????⚽️

2.9.2023

????⚪ SK Jičín U15 - Dominantní Vítězství nad FC Mladé Buky ????⚪

Naši hráči U15 předvedli skvělý výkon v zápase proti FC Mladé Buky, který skončil vítězstvím 6:1. Byl to zápas plný vzrušujících momentů a pěkných akcí.

První poločas začal trochu pomaleji, ale postupem času jsme začali diktovat tempo hry a vstřelili 3 branky. Na začátku druhého poločasu jsme rychle přidali další gól, což rozhodlo o osudu zápasu. I když soupeř snížil, náš tým nenechal nic náhodě a přidal další 2 branky. Ke konci zápasu došlo k tvrdším zákrokům soupeře, což mělo za následek i červenou kartu.

Chválíme všechny hráče za jejich skvělý přístup a výkony na hřišti. Góly padaly po pěkných akcích a měli jsme mnoho dalších šancí. Děkujeme také hráčům z mladšího ročníku, kteří se stali důležitou součástí týmu.

Příští zápas bude derby v Nové Pace v sobotu od 10:00. Přijďte nás podpořit! ????⚽ #SKJičínU15 #Vítězství #FotbalovýÚspěch

27.8.2023

⚽️???? SK Jičín U15 ????⚽️

FC Vrchlabí – SK Jičín 15:0 (4:0)

Naše dnešní vystoupení nebylo takové, jaké jsme si představovali. Zápas hodnotíme velmi špatně, přestože v prvním poločase jsme se neprezentovali špatně. Bohužel naše vlastní chyby nám přivodily branky soupeře. Druhý poločas byl těžký, kluci působili, jako by zapomněli, jak hrát fotbal, a to se promítlo do konečného skóre.

I přes výsledek si uvědomujeme, že z každého zápasu se dá něco naučit. Z tohoto utkání musíme vzít poučení, rychle se z něj oklepat a zaměřit se na další výzvy, které nás čekají. Je důležité, abychom neztratili důvěru ve své schopnosti a dál se snažili prát na hřišti jako jeden tým.

Velký dík patří klukům z mladšího ročníku za jejich pomoc, protože bez nich bychom nemohli k tomuto utkání nastoupit! Společně se poučíme a budeme se snažit ukázat na hřišti naši skutečnou sílu. ????⚽️

#SKJičínU15 #Fotbal #NaučeníSeZChyb #JednotnýTým #PředSebouDalšíVýzvy #DěkujemeZaPodporu ????

23.8.2023

????⚽️ SK Jičín U15 ????⚽️

Výsledek zápasu: SK Jičín – TJ Slavoj Předměřice nad Labem

Skóre: 2:0

???? Na závěr našeho soustředění jsme se postavili 1. mistrovskému utkání proti týmu TJ Slavoj Předměřice nad Labem. Ačkoli jsme měli obavy kvůli náročným tréninkovým jednotkám, zápas nás mile překvapil. ⚽️????

????‍♂️ Hned od začátku jsme udávali tempo zápasu a dokázali jsme si vytvořit několik šancí. Bohužel jsme nebyli úspěšní před brankou soupeře a poločas tak skončil bezgólovou remízou. Přesto jsme věřili, že se nám podaří prolomit střeleckou smůlu - a to se stalo! Během chvíle jsme dali dva góly a mohli jsme přidat další. Soupeř nás hrozil pouze dlouhými nakopávanými míči, které však naši obranu neohrozily.

???? Celý tým si zaslouží pochvalu za skvělý výkon a zvládnutí zápasu. Rádi bychom poděkovali také našim skvělým fanouškům, kteří nás podpořili během celého zápasu! ????⚽️

???? Touto výhrou jsme vstoupili do nové sezóny naprosto skvěle! A těšíme se na další výzvy, které nás čekají. ????⚽️