Mistrák 21.10.23 SK Jičín B - FK Kopidlno

1. B. - třída mužů 23/24 – 12.kolo, 21.10.2023

2 : 2 (0 : 0)

Sestava: Skořepa - Kopáček, Malý (71. Franěk), Jiřička, Vladeka – Joukl, Rajniš, Lánský, Matějka J. (59. Louda) – Kosejk, Macháček

Rozhodčí: Kuric Jan, ŽK 2 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 150.

Branky: 67. + 75. Joukl - 49. Zajíček, 70. Bernard

Dnes jsme narazili na soupeře s postupovými ambicemi a potvrdilo se, že mají velmi kvalitní tým. Naši hráči nevyužili v 1. poločasu PK a další šance. Ve 2. poločasu jsme brzy inkasovali, ale dokázali jsme bojovností stav vyrovnat, bohužel krátce potom jdou hosté opět do vedení, ale opět krátce potom kapitán Joukl svoji dnešní druhou brankou opět srovnal na 2 : 2. Tento výsledek jsme s vypětím všech sil uhájili a cenný bod tak zůstává v Jičíně.

Pohled trenéra Řeháčka: Cenný bod proti velmi kvalitnímu soupeři. Mohli jsme jít do vedení, ale penaltu jsme nedali. Nakonec jsme dvakrát prohrávali, ale vždy jsme vyrovnali. Bod je proto pro nás velmi cenný a kluci si ho zaslouží. Musím vyzdvihnout výkon Filipa Kosejka, který odehrál svůj nejlepší zápas za B - tým. Dále samozřejmě několik hráčů dohrálo na pokraji svých sil, ale i díky nim jsme neprohráli.

Tomáš Sedláček (hosté): Samozřejmě jsem zklamaný, že jsme nevyhráli. Byli jsme nebezpečnějším týmem, dvakrát vedli, ale v kontextu celého zápasu, kdy soupeř nedal penaltu, je remíza spravedlivá.