Mistrák 28.10.2023 TJ Jiskra Kocbeře - SK Jičín B

1.B. - třída mužů 23/24 – 13.kolo, 28.10.2023

Sestava: Čeřovský J. - Kopáček, Smolík (59. Franěk) Jiřička, Vrabec - Nálevka J. (80. Kirschner), Rajniš, Matějka J. (80. Tupáček), Joukl (C) - Sajdl (73. Skořepa), Kosejk

Rozhodčí: Martin Hlaváč, ŽK 3 : 0, ČK 0 : 0, Diváci: 22.

Branky: 53 Nálevka J. (vlastní), 64. Matějka P. - 10. Sajdl,

36. Stránský (vlastní), 38. Picha (vlastní), 40. Joukl, 44. Kosejk, 55. Joukl, 74. Skořepa

K poslednímu podzimnímu utkání jsme cestovali na hřiště aktuálně předposledního mužstva tabulky TJ Jiskry Kocbeře. To znamenalo jasný cíl – plně bodovat. Zápas byl rozhodnut již v 1. poločase, který jsme vyhráli vysoko 0 : 5. Ve 2. se již dohrávalo za rozhodnutého stavu. Perličkou dnešního utkání jsou 3 vlastní branky (2 x domácí, 1 x hosté). Tímto utkáním končí podzimní část sezóny, mužstvo končí na 9. místě se ztrátou pouhých dvou bodů na 6. místo.

Pohled trenéra Řeháčka: K dnešnímu zápasu jsme odjížděli s jasným cílem - získat tři body, jelikož se soupeř nacházel na předposledním místě. Od začátku zápasu jsme měli více míč na svých kopačkách a první gól jsme vstřelili v 10. po krásné akci. Potom k vidění moc fotbalové krásy nebylo vidět až do doby, než si domácí vstřelili dva vlastní góly. 1. poločas nakonec skončil 0:5. Druhý poločas se odehrál jen z povinnosti, protože o výsledku bylo již rozhodnuto.

Tomáš Béna, trenér (domácí): To nejhorší na konec již tak dost hrozného podzimu. Jak po stránce přístupu, tak postránce herní jsme podtrhli to, co předvádíme celý podzim. Je před námi rozhodnutí, co vlastně dál.