Mistrák 30.3.2024 TJ Sokol Stará Paka - SK Jičín B

1. B. - třída mužů 23/24 – 16.kolo, 31.3.2024

2 : 2 (1 : 0)

Sestava: Švorc - Klaban, Jiřička, Smolík, Kopáček (70. Pelehatyi) - Matějka V., Machačný, Nálevka J., Kosejk – Marek (89. Franěk), Vích (39. Rajniš)

Rozhodčí: David Žerovnický, ŽK 2 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 210.

Branky: 38. Hradecký, 79. Selvek - 65. Matějka V., 85. Marek

K dalšímu jarnímu utkání nastoupilo naše B - mužstvo ve Staré Pace. V 1. poločase byl zápas vyrovnaný, domácí vstřelili jednu branku po naší chybě. Ve 2. poločase jsme měli více střeleckých pokusů než domácí. V 65. šel sám na branku Matějka V., obešel i brankáře a vyrovnal na 1 : 1. Ovšem v 79. si domácí berou vedení zpět, když Selvek s pomocí tyčky dává na 2 : 1. Naši se nevzdali, v 85. po krásné kombinaci na pravé straně Matějky s Markem střílí druhý jmenovaný do vzdálenější šibenice a vyrovnává tak na konečných 2 : 2. Kuriozitou utkání je akce Vojty Matějky, který sám ve vápně mohl skórovat, ale pes na hřišti mu v tom zabránil!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak vezeme ze Staré Paky bod, který je velmi cenný a důležitý.

Pohled trenéra Řeháčka: Ve Staré Pace se hraje vždy obtížně, díky domácí divácké kulise. Zápas byl vyrovnaný po celou dobu, proto si myslím, že remíza je zasloužená. Jako trenéra mě těší, že tým dokázal dvakrát vyrovnat. Příští zápas s Úpicí je povinnost získat tři body. Děkuji Tomáši Kaňkovi a Standovi Kroutilovi za super spolupráci na lavičce.