Pohár Hejtmana KHK SK Jičín - SK Libčany

Pohár Hejtmana KHK 23/24, čtvrtfinále – středa 17.4.2024 17:00

0 : 2 (0 : 2)

Sestava: Švorc - Kuncíř (54. Holer), Buchvald, Ulvr, Smolík - Kopáček (54. Joukl), Mokošín, Zugar, Machačný - Fidrich, Kosejk (68.Macháček)

Rozhodčí: Nývlt Roman ŽK 3 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 52.

Branky: 9. Semerák Jakub, 28. Hofman Michael

Dnes jsme nastoupili ke čtvrtfinále Poháru hejtmana KHK proti neoblíbeným Libčanům. Začátek se nám nepovedl, hned ve 3. hasí brejk Libčan výborným zákrokem Švorc. V 9. centr hostů zprava našel hlavu Semeráka, který, ač tísněn našim obráncem, posílá hlavou míč k pravé tyči a hosté vedou 0 : 1 – zbytečná, laciná branka. Nedaří se nám kombinace, do šancí se nedaří dostávat. Ve 28. střelu hostů zpoza vápna Švorc vyrazil, bohužel dobíhali pouze hosté, a tak Hofman celkem pohodlně vrací míč do sítě – 0 : 2!! Ve 39. rychlý brejk hostů řeší dalším skvělým zákrokem Švorc a následně Ulvr odkopává na roh. Do konce poločasu se na stavu 0 : 2 již nic nezměnilo. O přestávce se trenéři snažili mužstvo „probudit“. Ve 2. poločase se hrálo bez větších šancí, několikrát nás podržel brankář Švorc, hosté kontrolovali hru, naši hráči se nemohli dostat do zápasu, podali asi letošní nejslabší výkon. Dvě šance jsme nedokázali dotáhnout do brankového vyústění. Nedá se nic dělat, Pohár nebyl prioritou, tou je záchrana KP a další těžký zápas v sobotu ráno v Dobrušce.

Pohled trenéra Gaubmanna: Dnešní pohárové utkání bylo z naší strany velice nepovedené, ale i přesto jsme měli 2 gólové šance, které opět nedokážeme proměnit.