Příprava na podzimní sezónu 2024/2025

neděle 21.7.2024 10,30 hodin, hřiště Lomnice nad Popelkou

SK Jičín - FK Kopidlno

6 : 2 (2 : 1)

Sestava 1. poločas: Špicl - Sajdl, Ulvr, Smolík, Kazda - Nálevka A. -Kopáček, Zugar, Vohnout, Joukl - Holer

Sestava 2. poločas: Zápotocký - Pelehatyi, Marek, Smolík, Kazda - Nálevka A. - Kopáček, Zugar, Kirschner, Joukl - Kosejk

Branky: 9. Kazda, 44. Zugar /PK/, 53. Zugar, 74. Joukl, 82. Zugar, 88. Joukl - 1., 86.

K prvnímu přípravnému utkání na podzimní část KP jsme cestovali do Lomnice nad Popelkou, kde nám byl soupeřem FK Kopidlno, který ovládl uplynulý ročník 1. B třídy a postoupil tak do 1. A třídy. Hřiště v Lomnici bude pro naše A + B mužstvo domácím hřištěm na úvodní kola podzimních soutěží, neboť hřiště na Všesportovním stadionu projde celkovou rekonstrukcí. Za úmorného vedra se nám začátek nepovedl, hned v 1. po rohu zprava se míč dostává do naší sítě u zadní tyče a prohráváme 0 : 1!! V 9. zaútočil po levé straně Holer, dostal míč do vápna a tam ho z 10m dopravil do branky Vohnout  – 1 : 1!! V 15. likviduje Špicl samostatný nájezd Kopidlna. Ve 44. fauluje ve vápně hostující Fejfar a Jičín kope PK. Ten Zugar proměnil a tak končí poločas naším vedením 2 : 1. Do druhého jsme sestavu prostřídali. V 50. předvedl výborný zákrok Zápotocký v naší brance. V 53. po Kirschnerově rohu Zugar z hranice velkého vápna zvyšuje na 3 : 1!! V 74. unikl po pravé straně Joukl a propálil rukavice kopidlnského brankáře a zvyšuje na 4 : 1!! V 82. ve středu hřiště vysunul Kosejk Zugara, a ten sám na brankáře k levé tyči zvyšuje na 5 : 1!! V 86. se nedohodl náš brankář s obráncem, dávali si přednost, toho využil hostující útočník a na prázdnou branku neměl problém dát na 5 : 2!! Poslední slovo měl Joukl, který po Markově vysunutí upravil v 88. na konečných 6 : 2. Co na závěr – první zápas po týdenní přípravě s neúplným kádrem, slabý 1. Poločas bez pohybu, zlepšení ve 2. Poločase a nakonec vysoké vítězství.

V dalším zápase hrajeme opět na lomnickém pažitu v sobotu od 17,00 hod s místní jedenáctkou FC Lomnice nad Popelkou.

Pohled vedoucího mužstva Klabana: První utkání z plného tréninku, v 1. poločase slabý výkon bez pohybu, ve 2. poločase zlepšení a celkem vysoké vítězství. Je před námi ještě hodně práce, je co zlepšovat!!!!