1.B. - třída mužů 24/25 – 7.kolo, 21.9.2024

6 : 2 (3 : 1)

Sestava: Čeřovský J. - Klaban, Krykorka (C), Štěpánek, Mydlář - Florián (87. Kaňka), Nálevka A., Marek, Pelehatyi (80. Kirschner) - Kazda (56. Skořepa), Vacek

Rozhodčí: Janota Josef, ŽK 4 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 100.

Branky: 7.+20.+72. Novák, 17.+56. Grunt, 80. Vaníček - 4. Kazda, 53. Marek

Domácí jsou na předních místech tabulky, tak jsme věděli, že nás nečeká lehké utkání. Začali jsme dobře, hned ve 4. po přihrávce zprava dává Kazda naši vedoucí branku – 0 : 1!! V následujících 15 – ti minutách ale po chybách 3 x inkasujeme a domácí vedou rázem 3 : 1. Ve 25. jsme mohli snížit, Pelehatyi ale ze 2m netrefil prázdnou branku domácích!! V 53. vybojoval na polovině míč Marek a sám po levé straně snižuje na 3 : 2!! Bohužel, domácí v 56. zvyšují na 4 : 2!! V 65. chytá samostatný nájezd domácích brankář Čeřovský. V 72. chybu v rozehrávce řešíme faulem ve vápně a domácí Novák zvyšuje na 5 : 2 a kompletuje svůj dnešní hattrick. V 80. se k přihrávce zprava dostal Vaníček a mezi dvěma obránci zvyšuje na 6 : 2!! V 82. měl možnost zmírnit porážku Marek, jeho PK ale končí na spojnici tyče a břevna!! Tak odjíždíme s porážkou 6 : 2 a musíme získat body v dalším zápase doma s Novou Pakou v neděli 29. 9. 2024 od 16,30 hodin naposledy v Lomnici nad Popelkou.

Pohled asistenta Jiřičky: Prohra 6:2 je hlavní důkaz k obžalobě celého týmu. Laciné chyby v defenzivní i ofenzivní fázi zápasu pramenily v přístupu k utkání. Nedodržovali jsme nic z toho, co jsme si řekli v kabině, vyjma začátku 2. poločasu. Pokud chceme něco změnit, musíme začít každý u sebe.