Mistrák 8.5.2022 SK Jičín B – TJ Jiskra Kocbeře

1. B. třída mužů 2021 / 2022 – 21. kolo, 8. 5. 2022

Odkaz zápasu ZDE: KHfotbal

Sestava: Švorc – Klaban, Štěpánek, Řeháček, Kubíček – Novák (54. Louda), Kirschner (60. Fejfar), Matějka, Holer - Malý (54. Mikolášek)

Rozhodčí: Dorotík Petr ŽK 3 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 50.

Branky: 31.+56. Brutrovský, 45. Krejsa – 80. Štěpánek /PK/

K dalšímu soutěžnímu utkání jarní časti 1. B třídy jsme cestovali do Kocbeří, kde nás čekalo domácí mužstvo, které se aktuálně nachází na posledním místě tabulky a tak se dal očekávat těžký zápas. Mužstvo posílilo několik hráčů A – mužstva, abychom získali body. V 1. Poločasu se nám hra nedařila, domácí se ujali vedení ve 31., kdy náš brankář uklouzl. V poslední minutě 1. Poločasu inkasujeme podruhé, když domácí hráč při souboji zasáhl Švorce do krku, branku ale rozhodčí uznal. V 56. se krásně z TK trefil domácí Brutovský. Potom jsme konečně začali hrát, vytvářeli jsme si šance, bohužel se nám podařilo pouze snížit v 80. z PK. I přes posílení jsme na body dnes nedosáhli a musíme bodovat v příštím zápase doma s Úpicí.

Pohled na zápas očima trenéra Petra Beneše: Zasloužené vítězství domácích, 60 minut bylo v jejich režii. Cením si, že jsme se ani za stavu 0:3 nevzdali a hráli naplno až dokonce. Bohužel, nadějné situace, kterých jsme si vytvořili dost, jsme nedotáhli do branek. Důležitý okamžik nastal 2 minuty před koncem první půle, kdy jsme dostali gól po rohovém kopu, kdy byl v malém vápně atakován nás brankář snažící se dostat k míči, ale sudí faul neviděl. Nicméně domácím k vítězství gratuluji.