SK JIČIN

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK JIČIN
skjicin.sklub.cz

Příští zápas

HODNOCENÍ

V sobotu 1.4. jsme zajížděli do Solnice na první mistrovské utkání finálové skupiny krajského přeboru.

Na utkání jsme odjížděli za deštivého počasí, které vydrželo oba dva zápasy. Obě utkání se odehrála na travnaté ploše místního stadiónu.Do prvního zápasu proti domácímu týmu jsme nevstoupili nejlépe, nedařila se nám hra jeden na jednoho, obsazení protihráčů, rychlý přesun z obranné fáze do útoku a zpět. Byl to náš první zápas na travnatém hřišti  od 27.10 2022 . Druhý poločas byl z naší strany podstatně lepší, byly vidět i pěkné kombinace, nahrávky, i ve hře jeden na jednoho bylo zlepšení.Druhý zápas proti týmu Třebše byl z naší strany mnohem lepší než první zápas proti Solnici. Kluci začali makat. Zápas se odehrál ve  velmi svižném tempu , což se projevilo na naší fyzičce,klukům pomalu ubývaly síly. V tomto zápase se nám dařilo i kombinovat a zakončovat, vstřelené branky byly pro nás odměnou. Tyto dva zápasy ukázaly, co vše musíme zlepšovat a začít na tom pracovat. Další mistrovské utkání hrajeme v pátek 7.4. na umělé trávě SK Jičín, kde budeme hostit tým MFK Nové Město nad Metují, a TJ Sokol Třebeš, věřím, že na domácí půdě budeme bodovat a hrát fotbal jako na podzim.

-

Hodnocení sezóny

Podzimní část sezóny jsme začali tréninkem 10.8.2022.

Tým opustili  hráči: Martínek Jan ( přestup do Sokola Železnice) Jaroslav Šatra ( přestup do SK Robousy)

Řady našeho týmu posílili hráči: Tomáš Bálik ( přestoupil ze Sokola Jičíněves)

Ondřej Rulc, Kenneth Křikava, Jakub Musil a Vojta Šotola ( nově registrovaní hráči)

 

Po úspěšné jarní části sezóny jsme se rozhodli přihlásit náš tým do Krajského přeboru Královéhradeckého kraje.

Rozhodnutí nebylo lehké, jak pro rodiče ohledně dojezdové vzdálenosti na zápasy,  pro nás trenéry, tak hlavně pro kluky, fotbal na krajské úrovni je úplně někde jinde. Nikdo z nás nečekal žádné lehké zápasy a zázračné výsledky. Po prvním kole se ukázalo, že na tom nejsme herně vůbec špatně, kluci ukázali, že fotbal hrát umí a hlavně chtějí. Zápasy byly odmakané, nebyly vůbec jednoduché. Největším soupeřem pro nás byl tým Trutnova, se kterým jsme sehráli velice kvalitní utkání a nad tímto soupeřem bych se chtěl pozastavit a kluky pochválit. Proti tomuto týmu ukázali jakou má náš tým v sobě sílu a kluci drží pohromadě, dokáží se semknout a na hřišti soupeře dokázali utkání otočit a zápas vyhrát.

Během celé podzimní části se tým zlepšoval a šel herně nahoru, kluci se sehrávali, výborně se ve hře doplňovali. Díky pověstné docházkové tabulce Patrika Buňky se zlepšila tréninková docházka, omlouvání na tréninky a zápasy.  Tím chci Patrikovi poděkovat za jeho přístup, zapojení se do trénování a chodu týmu.

Jako trenér jsem očekával, že se budeme pohybovat ve spodní části tabulky. Myslím, že ani Vy rodiče jste nečekali, že se budeme pohybovat v horní části tabulky.

Když kluci vyhrávali zápasy ( ne všechny), tak jsme měli naději na postup do finálové skupiny. Dost se i o tom mluvilo mezi hráči, chtěli postoupit.  I my trenéři jsme viděli, že je to reálné, tak jsme se snažili kluky zformovat do pětic, aby hráli co nejvíce spolu a hlavně v těchto formacích i trénovali, což se vyplatilo.

Kluci měli jasný postup už 3 zápasy před koncem podzimní části.

Myslím, že nikdo z nás nečekal, že kluci postoupí do finálové soutěže. A tímto kluci ukázali, že v SK JIČÍN se fotbal hrát umí a určitě patří do krajských soutěží.

Ještě bych chtěl zmínit jednoho našeho hráče a tím je Filip Kříž, kterému se stal v průběhu sezóny úraz ruky a nemohl se zapojovat do tréninků a zápasů, přejeme mu brzké uzdravení a návrat na fotbalový trávník.

Po skončení podzimní části jsme odehráli přípravný zápas s týmem FK Mladá Boleslav a zúčastnili jsme halového turnaje na Slavii Hradec Králové. Do těchto přípravných zápasů a tréninků se k nám připojil hráč Tobiáš Červenka (  Robousy). Tobik by byl pro náš tým přínosem a proto věříme, že se v lednu uskuteční přestup do SK Jičín.

Celkově hodnotíme podzimní část velice kladně, velké poděkování patří všem hráčům za odvedené výkony, rodičům za trpělivost a ochotu.

Ještě jednou děkujeme.

 

 Realizační tým SK JIČÍN U11

Tomáš Kaňka - vedoucí týmu

Patrik Buňka   - trenér

Marián Zezulka - trenér

Tabulka

1. Spartak Police nad.. 30 109:32 73
2. SK Solnice 30 88:37 65
3. FK Náchod A 30 71:43 63
4. TJ Sokol Třebeš 30 54:58 49
5. TJ Dvůr Králové nad.. 30 51:39 48
6. FK Chlumec nad Cidlinou 30 55:53 45
7. FC Spartak Rychnov.. 30 51:50 40
8. SK Libčany 30 53:56 39
9. SK Dobruška 30 47:61 39
10. SK Česká Skalice 30 45:43 37
11. FK Jaroměř 30 56:62 37
12. SK Týniště nad Orlicí 30 43:50 37
13. SK Červený Kostelec 30 44:61 30
14. SK Jičín 30 35:74 25
15. TJ Jiskra Hořice 30 41:83 25
16. SK Lázně Bělohrad A 30 31:72 24

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Česká Skalice
SK Jičín
3:3
Podrobnosti
Hřiště foto

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 24275
Posledních 30 dnů: 721 | Posledních 7 dnů: 239 | Poslední den: 27

© 2024 SK JIČIN | Všechna práva vyhrazena | skroutil@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne